Základy pletení

Knížka je milý společník, trpělivý učitel a skvělý dárek.
Vyberte si knížky s návody, které vám pomohou při vašem tvoření. Vyberte si dárek pro svoje blízké tvořilky.
Kliknutím na obrázek nebo na odkaz pod obrázkem
vstoupíte do e-shopu, kde si můžete vybranou knížku
ihned zakoupit.
A se slevou!
Aktuální výši slevy se dozvíte přímo v knihkupectví.

— knížky jsou vybrané z knihkupectví Kosmas a Booktook —


pleteni-jak-na-to

 Pletení – Jak na to

S touto knihou se naučíte správně číst návody, dozvíte se mnohé o výběru přízí a kombinování barev, poznáte, jaká oka se na co hodí a jak se dají kombinovat.
Všechny postupy zde najdete srozumitelně vysvětlené a znázorněné na nákresech i barevných fotografiích,
od základních ok až po složité výtvory všeho druhu.
Nezapomeneme samozřejmě ani na dokončovací práce a zdobné detaily, jako jsou knoflíkové dírky,
lemy či kapsičky. Poradíme vám, jak se vyvarovat rozšířených chyb při práci, a jak je napravit, když už k nim přece jen dojde.

Tuto knihu můžete koupit zde v knihkupectví Booktook
nebo zde v knihkupectví Kosmas


techniky vzory projekty

 

Pletení: Techniky, vzory, projekty

Ať už jste naprostý nováček, který s pletením teprve začíná, nebo jen hledáte inspiraci a nové vzory, tuto knihu jistě oceníte. Stanete se královnou pletacích jehlic! Tato kniha nabízí odborné rady ohledně výběru přízí a jehlic a seznámí vás se základními technikami pletení. Kniha představuje základní vzory a umožní vám poznat nekonečné možnosti jejich kombinací, které můžete dále sami rozvíjet. Také nabízí kolekci mnoha originálních pletených modelů popsaných krok za krokem, které jsou určeny pro děti i dospělé, a dalších výrobků, jež zkrášlí a zútulní váš domov.

Tuto knihu si můžete koupit zde v knihkupectví Booktook
nebo zde v knihkupectví Kosmas


jednoduché pro každého

 

Jednoduché pletení pro každého

Nejprve se seznámíte se základy, které budete při pletení potřebovat, osvojíte si důležité techniky a proniknete do tajů jednotlivých vzorů. Poté si vzory vyzkoušíte a použijete v moderních projektech. Měkký wellness polštářek, okouzlující čelenka, nákrčník nebo náplety na nohy – to vše zvládnete, ať už jste začátečník nebo pokročilý.

Tuto knihu si můžete koupit zde v knihkupectví Booktook
nebo zde v knihkupectví Kosmas


 

tohle je pletení

 

Tohle je pletení: 10 podrobných návodů pro úplné začátečníky

Jste z pletení a všech návodů na hladce-obrace celá popletená? Sáhněte po této knize! Na jejích stránkách se dozvíte vše, co by začínající pletařka měla vědět. Od úplných základů, jakým je výběr jehlic, přízí a pomůcek, se postupně dostanete k první upletené šále a naučíte se i to, jak uplést copánek nebo jak zkrotit ponožkové jehlice. 10 podrobných návodů na 10 moderních a užitečných výrobků vás provede základy s lehkostí, vtipem a porozuměním pro  začátečnické nezdary.

Tuto knihu si můžete koupit v knihkupectví Booktook
nebo v knihkupectví Kosmas


 

Pletení a háčkování – Ottova velká kniha

Domácí pletení a háčkování je v celém světě opět v oblibě, po jehlicích a háčku sahají pletařky i pletaři všech generací, ručně zhotovené modely hřejí, zdobí a těší nejmenší děti i teenagery, svou promyšlenou elegancí dotvářejí osobitou image moderních žen i mužů každého věku. V největší české knize věnované pletení a háčkování najdete návody na dětské botičky, kalhoty, čepičky, šatičky či kabátky a dále na čepice, svetry, šály, čepice, klobouky či šátky pro dívky i ženy, chlapce i muže, doplňky typu háčkovaného šperku, košíku, peněženky, hračky nebo maličkosti, které obohatí bytový interiér.
Všem zájemcům nabízí bohatě ilustrovaná publikace 200 vzorů pro pletení a háčkování a téměř 50 originálních modelů zkušené autorky, opatřených detailními popisy, podrobnými návody a přesnými rozkresy. Pleteným či háčkovaným oblečením a nejrůznějšími doplňky potěšíte sebe i své blízké, a jak sami zjistíte, je tato tvůrčí činnost vhodnou formou relaxace, ušlechtilou náplní volného času a má i prokazatelné terapeutické účinky.

Tuto knihu můžete zakoupit v knihkupectví Booktook


Komentáře jsou vypnuty.